Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Przygotowanie zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: AKU

Buty trekkingowe AKU CAMANA FITZROY GTX
 

Aku Camana Fitzroy GTX to najpopularniejszy model butów Aku w Europie. Swoją popularność zawdzięcza doskonałemu zestawieniu jakości ręcznego wykonania, wygody i trwałości z przystępną ceną. Ważną zaletą tego buta jest również bardzo wytrzymała i doskonale amortyzująca podeszwa, co czyni go idealnym do szeroko rozumianego trekkingu - od jednodniowych wycieczek po kilkudniowe wędrówki w terenie łatwym i umiarkowanym.

W bucie Camana Fitzroy GTX zastosowano membranę GORE TEX® PERFORMANCE COMFORT i system AIR8000®, dzięki czemu stopa, bez względu na pogodę,  pozostaje zawsze sucha. Technologia INJ® gwarantuje anatomiczny kształt buta, co przekłada się na jego wygodę w trakcie długich marszów. Natomiast VIBRAM® Erica Everest zapewnia stabilność nawet na mokrym podłożu. But nie rozklei się, gdyż został wykonany techniką zespalania (podeszwy z cholewką). 

Camana Fitzroy GTX jest typowym butem 3-sezonowym. Jednak dzięki wyjątkowym właściwościom oddychającym, najlepiej sprawdzi się w lecie. W opinii wielu użytkowników - od niedzielnych entuzjastów krótkich spacerów po ambitnych i wymagających piechurów - buty Aku Camana Fitzroy II GTX są jednymi z najwygodniejszych spośród dostępnych na polskim rynku butów górskich.

 

SPECYFIKACJA:

Materiał zewnętrzny: skóra zamszowa + AIR8000® (1.6mm),
Materiał wewnętrzny: Gore-Tex® Performance Comfort,
Podeszwa: Vibram® Erica Everest,
Podeszwa wewnętrzna: DIE CUT EVA,
Twardość: średnia (6-4 MM NYLON),
Wkładka: Custom Fit 152,
Waga: 525g 

Dodatkowo Polecamy