Wczytuję dane...

We love Michelin - czyli czas na zimówki

We love Michelin - czyli czas na zimówki

Twoje nowe zimówki czyli podeszwy Icebug Michelin Wic


W przypadku zmieniających się warunków jesiennych i zimowych, począwszy od mokrych nawierzchni miejskich po mroźne szutrowe drogi, zapewnienie właściwej, przyczepności, bez użycia kolców, może być wyzwaniem. Zwłaszcza, że kauczuk ma tendencję do twardnienia i staje się sztywny wraz ze spadkiem temperatury.
We współpracy z marką MICHELIN , Technical Soles Icebug oferuje teraz innowacyjną gumową zimową podeszwę, np. w modelu Icebug Merto2 .
Została opracowana przy użyciu technologii ICE Control Technology,  w celu zapewnienia doskonałej kontroli przyczepności na śniegu lub lodzie
 .




icebug sole michelin wic 

 

Technologia ta pozwala cieszyć się dowolną aktywnością na zewnątrz, bez względu na to, jak ślisko jest. Teraz Nie ma lepszej przyczepności w zimie !
Wzór bieżnika podeszwy oparty jest na legendarnej oponie zimowej MICHELIN X-Ice Xi3, z lamelkami Cross Z, które zapewniają przyczepność na lodzie dzięki szerokim rowkom, co zapewnia doskonałe odprowadzenie wody i elastyczność. MICHELIN Winter Compound (Wic) to mieszanka antypoślizgowa zapewniająca niezawodną przyczepność i dobrą odporność na ścieranie w temperaturach do -30 ° C . 


Sole Icebug Michelin Wic
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą butów Icebug .