Gwarancja: 24 miesięcy
Przygotowanie zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: TomTom

Zegarek Sportowy GPS TOMTOM Runner 2 Cardio Music LBL/RED L

Najnowszy model sprawdzonego już w bojach zegarka TomTom Multi-Sport.

Czy biegasz z muzyką? Czy wygodnie Ci mieć przy sobie telefon podczas biegania? ZEGAREK GPS RUNNER 2 CARDIO Z MUZYKĄ jest wyposażony w zintegrowany odtwarzacz muzyki, który umożliwia odtwarzanie ulubionych utworów bezpośrednio na zegarku. Dzięki 3 GB pamięci do zapisu muzyki na zegarek możesz bez problemu pobrać ponad 500 utworów z iTunes lub Windows Media® Player. ZEGAREK GPS RUNNER 2 CARDIO Z MUZYKĄ współpracuje z wieloma słuchawkami obsługującymi technologię Bluetooth i ma fabrycznie wgraną listę Running Trax – 30-minutowe zestawienie motywujących, super energicznych hitów tanecznych DJ-ów ze światowej czołówki – od Ministry of Sound.

ZEGAREK GPS RUNNER 2 CARDIO Z MUZYKĄ ma również następujące funkcje: 

Wbudowany czujnik tętna wykonujący pomiary bezpośrednio na nadgarstku – nie musisz już nosić niewygodnych pasów owiniętych wokół klatki piersiowej 

Śledzenie przez GPS zapewnia dostęp do bieżących informacji dotyczących biegu, takich jak prędkość, tempo, dystans, czas i liczba spalonych kalorii 

Tryb wielodyscyplinowy umożliwia śledzenie wielu dyscyplin sportowych, w tym biegania, jazdy na rowerze, ćwiczeń na siłowni i na świeżym powietrzu 

Funkcja ciągłego śledzenia sprawia, że ćwiczenia trwają nawet po zakończeniu sesji treningowej, gdyż urządzenie stale liczy kroki, dystans, aktywnie spędzone minuty i spalone kalorie Funkcje :


BIEGAJ Z MUZYKĄ, A NIE Z TELEFONEM
Miej ze sobą ponad 500 utworów, nie nosząc telefonu. To 3 GB muzyki owinięte wokół Twojego nadgarstka. Możesz więc słuchać ulubionej muzyki bezpośrednio z zegarka. Bezprzewodowo i bez telefonu. RUNNING TRAX OD MINISTRY OF SOUND

 Znajdź swój rytm na składance Running Trax prosto od Ministry of Sound. Trenuj w rytm motywującego i super energicznego zestawienia hitów tanecznych DJ-ów ze światowej czołówki.
 ZMIERZ TĘTNO NA NADGARSTKU
 Pozbądź się paska z klatki piersiowej. Sprawdzaj swoje tętno na nadgarstku dzięki wbudowanemu czujnikowi tętna. Pożegnaj się ze spoconymi  opaskami i otarciami na klatce piersiowej.


 

 TRENUJ W 5 RÓŻNYCH STREFACH TĘTNA
 Zwiększenie wydajności. Poprawa kondycji. Utrata wagi. Trenuj w 5 różnych strefach tętna, aby szybciej osiągnąć rezultaty.


 


 BIEGAJ EFEKTYWNIEJ DZIĘKI BIEŻĄCYM DANYM TRENINGU
 Prędkość. Tempo. Czas. Odległość. Liczba spalonych kalorii. Statystyki w czasie rzeczywistym. Dzięki temu wiesz, kiedy przyspieszyć lub trochę zwolnić.

 


 
 ŚLEDŹ WSZYSTKIE UPRAWIANE SPORTY
 Wyjdź poza drogę i tor. Rower. Siłownia. Pływanie. Bieżnia. Przełączaj tryby, aby urozmaicić trening.
 OTRZYMUJ NATYCHMIASTOWE KOMUNIKATY DŹWIĘKOWE
 Nie trać motywacji. Włącz sygnały dźwiękowe informujące o Twojej wydajności podczas biegu. Mały głos w Twojej głowie mówi, że nie możesz? Mały  głos na Twoim nadgarstku mówi co innego.


 DOSKONAŁE DOPASOWANIE
 Wybierz duży lub mały pasek, tak by pasował na Twój nadgarstek. CIĄGŁE ŚLEDZENIE AKTYWNOŚCI
 Rejestruj kroki, liczbę aktywnie spędzonych minut i spalone kalorie.
 AUTOMATYCZNE ŚLEDZENIE SNU
 Śledź informacje związane z jakością snu.

 TRYB WYŚCIGU
 Wybierz jeden ze swoich poprzednich wyników, aby ścigać się z nim. 


 
 TRENING INTERWAŁOWY
 Popraw szybkość i kondycję dzięki spersonalizowanym sesjom łączącym trening i odpoczynek. TRYB TRENINGU W POMIESZCZENIACH
 Rejestruj swoje wyniki na bieżni i na siłowni.

 
 BEZPRZEWODOWA SYNCHRONIZACJA
 Bezprzewodowo synchronizuj sesję z ulubionymi aplikacjami do biegania.DANE TECHNICZNE

Niezwykle wytrzymały wyświetlacz dotykowy odporny na zarysowania
Łączność Bluetooth® Smart
Czas działania baterii wynosi nawet 8 godzin (w trybie GPS + strefy tętna)
4 GB pamięci (dostępne 3 GB)
Wodoszczelność (5 atm)
Obsługa słuchawek — profile A2PP i AVRC zapewniają wysoką jakość dźwięku
Odtwarza formaty MP3 i AAC. Nie odtwarza plików muzycznych chronionych prawami autorskimi

OBSŁUGIWANE JĘZYKI

Angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, fiński, portugalski, holenderski, czeski, polski, norweski, szwedzki, duński, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny).

Dodatkowo Polecamy