Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Przygotowanie zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Deuter

Śpiwór Deuter Exosphere -8 SL

Deuter Exosphere -8°C SL to 4-sezonowy śpiwór, przygotowany dla płci pięknej, który dopasuje się do sylwetki i rozciągnie o 25% zapewniając niezakłócony sen.
Śpiwór jeszcze nigdy nie był tak wygodny. Seria Exosphere zapewni nieprzerwany sen. Prócz przystosowanego do kobiecej anatomii kształtu, jest docieplony na wysokości stóp i nerek. Dzięki System Deuter Thermo Stretch Komfort świetnie przylega do ciała, szybko nagrzewa się, kumulując wytwarzane przez ciało ciepło. Specjalna konstrukcja komór charakteryzuje się wysoką rozciągliwością – poszerzenie do około 25%. Takie rozwiązanie zapewni nam niezrównany komfort – średnio w trakcie jednej nocy śpiący zmienia swoją pozycję 60 razy! Możemy obracać się, zginać i zmieniać ułożenie praktycznie w dowolny sposób.
Śpiwór zapewnia świetną izolację termiczną od wiosny do jesieni. Do budowy wykorzystano lekkie i wytrzymałe materiały. Wypełnienie wykonano z niezwykle lekkich, pokrytych silikonem, syntetycznych włókien, odpornych na kompresję mechaniczną i w dużej mierze na wilgoć, zapewniających świetną izolację termiczną.
 
Najważniejsze cechy:
  • Dopasowany do kobiecej sylwetki i dodatkowo ocieplony na wysokości nerek i stóp;
  • Budowa oparta o gontową konstrukcję eliminuje powstawanie kanałów z zimnym powietrzem;
  • Na wysokości głowy oraz stóp zastosowano nową tkaninę Dry-Zone™, która efektywnie odprowadza wilgoć;
  • Konstrukcja kaptura bardzo dobrze przylega do głowy zapewniając wysoki komfort termiczny;
  • Stopy są dodatkowo zabezpieczone przed chłodem;
  • Możliwość połączenia 2 śpiwór serii Exosphere dzięki 2 kierunkowemu suwakowi YKK®;
  • Worek kompresyjny umożliwia zmniejszenie wielkości i chroni śpiwór umożliwiając przenoszenie go na zewnątrz plecaka, także w trudnych warunkach atmosferycznych;
Waga: ok.1900 g
Wymiary po rozłożeniu: 195 x 68-85 x 43-54 cm; po spakowaniu: ok. 22 x 41 cm;
Materiał zewnętrzny: 44D Nylon Tactel Diamond Ripstop, 70D Nylon Diamond Ripstop;
Materiał wewnętrzny: Deuter Poly-Lite Soft;
Wypełnienie: Deuter Thermo ProLoft

Deuter Thermo ProLoft, to syntetyczna, przyjemna w dotyku i miękka tkanina używana jako wypełnienie w śpiworach. Charakteryzuje się jednym z najlepszych stosunków izolacji cieplnej do wagi. Posiada wysoką wytrzymałość na wielokrotną kompresję. Bardzo łatwo utrzymać ją w czystości, odznacza się właściwościami antybakteryjnymi. Włókna tkaniny są pokryte silikonem dzięki czemu zachowują swoje właściwości izolacyjne także po zawilgoceniu.
 

Zakresy temperatur podawane na wszystkich śpiworach firmy Deuter oparte są na testach wykonanych zgodnie z Normami Europejskimi (EN 13537-4.3.3. Manikin Methodology).

Dodatkowo Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...