Gwarancja: 24
Przygotowanie zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Mission

Ręcznik chłodzący Mission Enduracool Microfiber Towel LG

Enduracool Microfiber Towel LG to chłodzące ręczniki z mikrofibry i flagowy produkt w ofercie amerykańskiej firmy Mission. Polecany zarówno dla wyczynowych sportowców, jak i amatorów traktujących sport czysto rekreacyjnie.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej, autorskiej  technologii EnduraCool ™ wilgoć i pot w odprowadzane są do rdzenia materiału, gdzie unikalna konstrukcja cieniutkich włókien cyrkuluje cząsteczki wody, co w konsekwencji daje efekt wydłużonego chłodzenia skóry - nawet do 30 stopni poniżej średniej temperatury ciała. Mokry ręcznik potrafi utrzymać swoje chłodzące właściwości nawet przez kilka godzin. Równocześnie, dzięki zastosowaniu ochrony UPF 50, chroni przed palącym słońcem. Gdy ręcznik wyschnie, staje się chłonny, miękki i niezwykle przyjemny w dotyku.

Co istotne, wolna od środków chemicznych konstrukcja pozwala prać ręcznik w pralce, dzięki czemu, nie tracąc swoich właściwości, może być on wielokrotnie używany. 

Najważniejsze cechy tkanin Mission :

- Jeśli jest suchy - jest miękki i doskonale wchłania pot

- Jeśli jest mokry - schładza się i utrzymuje przyjemny chłód przez kilka godzin (w zależności od temperatury otoczenia)

- Zawiera filtr UPF 50

- Nie wymaga specjalnej pielęgnacji - można prać go w pralce

- Bez związków chemicznych

Specyfikacja : 

Skład: 90% poliester, 10% nylon.

Wymiary ręcznika : 85cm x 30cm.

TECHNOLOGIA ENDURACOOL :