Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 Brak gwarancji
Przygotowanie zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: NIKWAX

Zestaw pielęgnacyjny do obuwia ze skóry licowej


W skład zestawu wchodzą :

- Nikwax - Footwear Cleaning Gel - 125ml
- Nikwax - Nikwax Aqueous Wax - gąbka - 125ml
- Nikwax - szczotka do butów


Szczotka do czyszczenia butów z zamszu i nubuku. Czyści i przywraca oryginalny wygląd buta. 

Nikwax - Footwear Cleaning Gel - 125ml 

Przyjazny dla środowiska środek do czyszczenia butów, przeznaczony do wielu typów materiału, w tym do skóry nubukowej, licowej i welurowej oraz tkanin naturalnych i syntetycznych. Można go używać do butów z membranami "oddychającymi" typu Gore-tex. Usuwa zabrudzenia, poprawia wygląd buta. 

Przed użyciem należy czyszczony but umyć pod bieżącą wodą. Nałożyć za pomocą aplikatora z gąbką na wilgotną powierzchnię, czyścić za pomocą szczotki. 

Pojemność: 125 ml 

Nikwax - Nikwax Aqueous Wax - gąbka - 125ml

Przyjazny dla środowiska wosk firmy Nikwax, przeznaczony do butów, artykułów rymarskich oraz jeździeckich ze skóry licowej. 

Wydajna mieszanka wysoko skoncentrowanych wosków stanowi doskonałą ochronę przeciw przemakaniu. Zapewnia długotrwałą ochronę oraz wydłuża żywotność skóry nie zmieniając jej wyglądu. Wosk można nakładać na mokrą skórę, nie zmiękczając jej. Działa zaraz po nałożeniu. Nadaje się do skóry z membranami “oddychającymi” typu Gore-tex. 

Wosk nonosimy gąbką bądź szmatką, następnie but polerujemy w celu uzyskania połysku. 

Pojemność: 125 ml 

UWAGA: Użycie wyżej wymienionych produktów może spowodować nieznaczną zmianę koloru skóry. Należy go wypróbować w mało widocznym miejscu, np. na języku buta.

Dodatkowo Polecamy