Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Przygotowanie zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: MEINDL

Skarpety Meindl Trekking

Skarpety to element ubioru, który pozostaje z bezpośrednim kontakcie ze stopami. Najlepsze skarpety do butów Meindl to skarpety firmy Meindl! Skarpety te są tak zaprojektowane, aby stanowić doskonały dodatek do butów Meindl. Nasze wielofunkcyjne skarpety posiadają wiele zalet. W naszej firmie zmieniliśmy ostatnio podejście do kwestii doboru butów i skarpet. Dotyczy to zwłaszcza naszych wyrobów dla dzieci i młodzieży, kobiet i mężczyzn, do stosowania na każdy dzień, do podróży, sportu i turystyki górskiej. Dopiero po dobraniu doskonale dopasowanej do buta skarpety można zacząć doceniać zalety obuwia.

Rozmiar: 
 
36 -39
40 - 43
44 - 47

Dodatkowe informacje:

  • Dodatki: Dri-release
  • Skład materiału: 8% poliamid
  • Przeznaczenie: trekking


Technologie:


Opatentowana mieszanka włókien, która efektywnie transportuje wilgoć z dala od skóry, tak aby mogła szybko i skutecznie odparować. Dzięki temu tkanina jest miękka i zawsze pozostaje sucha.
 Meryl Skinlife to bakteriostatyczne włókno, które utrzymuje równowagę poziomu bakterii na skórze bez względu na rodzaj aktywności. Ludzka skóra posiada stały poziom bakterii. Ich nadmiar lub brak powoduje różne choroby. Meryl Skinlife nie jest włóknem bakteriobójczym, ale obniża poziom bakterii do naturalnego dla skóry.

 

Dodatkowo Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...