Wczytuję dane...

KATADYN

KATADYN

KATADYN to producent filtrów oraz środków do uzdatniania,odkażania i konserwacji wody. Preparaty Micropur usuwają z wody bakterie, wirusy i pierwotniaki, czyniąc wodę zdatną do picia bez konieczności gotowania. Dzięki zawartości chloru i aktywnych jonów srebra działają szybko i niezawodnie. Niezastąpione podczas każdego wyjazdu czy też na szlaku.

Marka istnieje już ponad 80 lat - w 1926 roku profesor Georg Alexander Krause jako pierwszy wdrożył metodę wykorzystywania elektrolizy do „umieszczania” jonów srebra w zanieczyszczonej wodzie w celu jej bakteriologicznego oczyszczenia. To dało początek firmie, która została światowym liderem w dziedzinie produkcji środków do uzdatniania wody. Firma KATADYN nie próżnowała i w 1952 r. wprowadziła na rynek pierwszy przenośny filtr do dezynfekcji wody – była to prawdziwa rewolucja.

Dziś marka cieszy się pozycją lidera na rynku. Produkty tej firmy trafiają m.in. na rynek outdoorowy, wojskowy, używa się ich na wyjazdach survivalowych i na zwykłych campingach.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów