Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Przygotowanie zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: MEINDL


Damskie buty Meindl Piz Palu GTX

Firma Meindl jest specjalistycznym producentem obuwia do wspinaczki i wypraw górskich. Dzięki pasji, wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z zespołem przewodników górskich Meindl tworzy najwyższej jakości profesjonalne buty, które zaspokajają najbardziej wygórowane wymagania. Buty męskie Meindl Piz Palu GTX świetnie sprawdzą się na trudnych i wymagających szlakach górskich. Polecane są szczególnie podczas wspinaczki lodowej w rakach automatycznych w terenie bez wytyczonych szlaków oraz na ekstremalnych trasach lodowych.

Buty Meindl Piz Palu GTX to najwyższy model butów z serii alpinistycznej. Buty Meindl są stworzone dla mężczyzn ceniących sobie funkcjonalność, jakość wykonania oraz wysoki komfort podczas trudnych wspinaczek górskich w najcięższych warunkach.

W męskich butach z serii Alpine zastosowano wysoce funkcjonalną membranę GORE-TEX, która zapewnia doskonałe właściwości izolacyjne oraz bardzo dobrze chroni buty przed przemoknięciem. Membrana gwarantuje, że buty pozostają suche i ciepłe nawet podczas niskich temperatur. Specjalna podeszwa Vibram Alpin umożliwia zamocowanie raków automatycznych, które zapewniają świetną przyczepność na skalnym i pokrytym lodem podłożu. W rejonie pięty zostały wbudowane elementy absorpcyjne, które znacznie obniżają nacisk podczas stromych zejść.

Zastosowana profesjonalna w wkładka AIR-ACTIVE SOFT PRINT DRYSOLE efektywnie odprowadza powietrze i wilgoć do stóp oraz amortyzuje wstrząsy. Wysoki gumowy otok chroni stopę przed uderzeniem oraz zabezpiecza buty mechanicznymi uszkodzeniami i otarciami.

 

Rodzaj podeszwy: D

Parametry:

  • Wkładka: Air-Active Soft Print drysole
  • Podeszwa: Vibram Alpin przystosowana pod raki automatyczne
  • Materiał zewnętrzny: Skóra zamszowa/Lorica
  • Wyściółka: GORE-TEX Performance Comfort Footwear
  • Waga: 860 g 

Tabela Rozmiarów :

                                                

Dodatkowo Polecamy