Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Przygotowanie zamówienia: w dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: CHIRUCA

Buty Trekkingowe Chiruca Gredos Supra GTX

Najnowsza wersja sprawdzonego i bardzo cenionego buta trekkingowego wyposażonego w membranę Gore-Tex !!!

Te znakomite buty trekkingowe Chiruca Gredos Supra GTX to klasyczna konstrukcja, najwyższej jakości skóra oraz membrana Gore-tex. Świetnie spisze się o każdej porze roku. Fabrycznie impregnowana, naturalna skóra dwoinowa charakteryzuje się nadzwyczajną wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Minimalna ilość szwów sprawia, że but trekkingowy pozostaje suchy przez jak najdłuższy czas: czy to w ulewnym deszczu, czy też w mokrym śniegu. Całkowitą ochronę przed wodą zapewnia mu użyta membrana Gore-Tex, która nie tylko chroni Twoje stopy w złych warunkach, ale również swobodnie odprowadza wilgoć na zewnątrz.

Podeszwa Vibram Fusion CNR o agresywnym bieżniku, idealnie radzi sobie zarówno na luźnej, jak i kamienistej nawierzchni. Jest lekka, trwała i elastyczna, dzięki czemu doskonale współpracuje ze ruchami stopy podczas poruszania w wymagającym terenie. Śródpodeszwę cechuje bardzo wysoki współczynnik tłumienia drgań, dzięki czemu znacznie redukowane są obciążenia przenoszone przez stawy kończyn dolnych.

 

Buty  Chiruca Gredos Supra GTX to idealny wybór dla ludzi ceniących sobie komfort w każdych warunkach.


Tabela rozmiarów 
 

GORE-TEX® - jest bardzo lekką i cienką membraną umieszczaną pomiędzy materiałem wierzchnim a podszewką. Produkty zawierające membranęGORE-TEX® są wodoodporne i równocześnie oddychające. Kropla wody nie jest w stanie przedostać się przez materiał nawet pod bardzo dużym ciśnieniem, dlatego też niestraszna im ulewa czy śnieg. Membrana GTX®umożliwia swobodne odprowadzanie potu i nadmiernej ilości ciepła dzięki temu, że w każdym cm2 membrany znajduje się 1,4 miliardów mikroskopijnych porów. Są one około 700 razy większe od cząsteczek pary wodnej, dlatego wilgoć potu nie gromadzi się na powierzchni skóry  ale ulega odparowaniu poprzez membranę.
 
CORDURA® - prawdziwe "dzieło sztuki" wśród tkanin technicznych. Powszechnie już znana z ekstremalnej trwałości i wytrzymałości na przecieranie. Oparta na włóknach poliamidowych pokrytych grubą warstwą PU oraz trwale impregnowanych przeciw wilgoci Teflonem.


Technologia :

Gredos Gote-tex  

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...